Z Marijinimi sporočili v Fatimi zaznamovano stoletje

Pogovori v Rotundi svetega Elija

Z Marijinimi sporočili v Fatimi zaznamovano stoletje. V sredo, 18. maja 2016 ob 20.00 uri, v Rotundi svetega Elija (Dijaška ulica Koper). Gosta večera bosta Mojca in Severin Maffi iz odbora Združenja posvečenih Jezusovemu in Marijinemu Srcu.

Zakonca Mojca in Severin Maffi sta iz župnije Brezovica pri Ljubljani. Mojca je zdravnica, Severin je inženir. Poleg udejstvovanja v domači župniji pri molitvenih skupinah in prepevanju, sta voditeljski par zakonske skupine in sodelujeta v programu za zakonce Družina in življenje. Sta člana – laika v Odboru Združenja posvečenih Jezusovemu in Marijinemu Srcu, potrjenega s strani Slovenske škofovske konference. V okviru tega združenja pričujeta in predavata o Marijinih sporočilih iz Fatime, posebej letos, ko se z obhajanjem prvih sobot in prihodom milostnega kipa Marije romarice pripravljamo na sto letnico od fatimskih dogodkov. Za to poslanstvo imata prav posebne osebne razloge...

VABILO SI PRENESITE TUKAJ.