Oznanila 2.10.2017 do 8.10.2017

V ponedeljek, na god Angelov varuhov, bo ob 18.30 molitev za družine. Ob 18.45 bo kateheza pri Sveti Ani.

V torek bo ob 18.30 bo molitev za bolnike, nato sveta maša. Ob 20.00 bo srečanje Župnijskega pastoralnega sveta.

V sredo, na god svetega Frančiška Asiškega, bo sveta maša v cerkvi Svetega Frančiška. Ob 20.00 bo v Rotundi bl. Elija predstavitev življenja in knjige Ivana Mamića, ki jo pripravlja Klub krščanskih izobražencev.

V četrtek bo po večerni sveti maši bo molitev večernic pred Najsvetejšim.

Na prvi petek bo molitev in post za mesto in domovino, obiskali bomo bolnike, prilika za sveto spoved bo ob 7.00, 9.00 in 19.00. Po večerni sveti maši bo molitev pred križem in srečanje za mlade.

Na prvo soboto in god Rožnovenske Matere Božje, bo ob 9.00 srečanje za člane Živega rožnega venca. Po večerni sveti maši bo molitev pri stebru Svete Justine. Ob 20.00 bo srečanje za katehumene.

V nedeljo se bodo ob 10.00 predstavili kandidati za prejem svete birme.

Vabimo na duhovno pot devetih prvih petkov, da bi se nas Bog usmilil in nam odpustil grehe ter nas okrepil v krščanskem življenju.