Avtor: zukpstolnica Objavljeno: 14. 11. 2020

Čas karantene, doma, molka, potrpežljivosti, sočutja in duhovnosti.

Zasebne svete maše ostanejo po ustaljenem urniku in se obhajajo v zakristiji. Prav tako tudi vsak dan prenos po spletni strani. Najnovejša pravila Škofovske konference ne dopuščajo skupine ljudi v cerkvi, prav tako morejo samo posamezniki(družine) prihajati k svetemu obhajilu in sicer pred in po zasebni sveti maši ali po dogovoru.

V ponedeljek molitev za družine.

V torek, na god sv. Elizabete Ogrske, molitev za bolnike.

V sredo molitev za posvetitev dela.

V četrtek molitev za duhovnike in duhovne poklice.

V petek, sveta spoved, ob 18.30 molitev rožnega venca,(po spletu) ob 19.00 sveta maša, sledijo očenaši in češčenje križa. Ob 21.00 spletno srečanje za mlade.

V soboto, na god sv. Marije od zdravja, ob 20.00 spletno srečanje za katehumene.

V nedeljo praznik Kristusa Kralja vesoljstva in zaključek cerkvenega leta, začetek tedna Karitas.

V petek začnejo župnijske duhovne vaje, ki bodo trajale do 1. adventne nedelje. Slediti bo mogoče na spletni strani, po tekstih, po zoomu in po telefonu. Potrebna je predhodna prijava.