Kofetkanje

VABILO NA KOFETKANJE

V naši župniji se je lepo prijel običaj, ki smo ga poimenovali kar KOFETKANJE. To pomeni, da so župljani vsako nedeljo v spomladanskem in jesenskem času po glavni maši ob 10. uri povabljeni na kavo.

Kdo je glavni pokrovitelj?

Družine same prostovoljno pripravimo skromno pogostitev in s tem pripomoremo k prijetnemu druženju, kramljanju, ... Na tak način se med seboj še bolje spoznamo. Župnija postaja lahko tudi prostor preživljanja prostega časa in prava živa skupnost.

Vabimo vas torej vsako nedeljo po maši na kavico, pijačo, morda se dobi tudi kakšen skromen prigrizek ali košček peciva!

Če bi se še kdo želel pridružiti skupini družin, ki pripravlja kofetkanje, bo zelo dobrodošel. Trenutno nas je približno dvajset družin.

Kontaktna oseba : Jasmina; telefon - župnijski urad Koper 05/627 31 73

Skupina družin za kofetkanje