Avtor: zukpstolnica Objavljeno: 30. 04. 2020

Oznanila

Svete maše bodo pri glavnem oltarju, da se bodo verniki lažje razvrstili po klopeh.

V mesecu maju bomo brali šmarnice ob vzklikih pri Marijinih litanijah. Gradivo za otroke bomo posredovali po elektronski pošti.

Verouka še ne bo, starše vabimo k dejavnemu sodelovanju pri izpolnjevanju nalog.

V ponedeljek, na god svetega Florjana, zavetnika gasilcev, bomo molili za družine ob 18.30, nato bo sveta maša s šmarnicami in litanijami.

V torek bo molitev za bolnike ob  18.30, nato sveta maša s šmarnicami in litanijami.

V sredo bo molitev za domovino in blagoslov pri delu, nato bo sveta maša s šmarnicami in litanijami.

V četrtek bo molitev za duhovne poklice, nato sveta maša s šmarnicami in litanijami.

V petek bo prilika za sveto spoved.

Začeli smo z deli za postavitev kora. Prosimo Gospoda, da blagoslovi to delo, povabljeni smo,  da ga podpremo duhovno in materialno.