Avtor: zukpstolnica Objavljeno: 12. 12. 2020

Adventni čas ob misli: Naša družina je mala Cerkev.

V ponedeljek, na god sv. Janeza od Križa, molitev za družine. Ob 19.00 sveta maša po spletni strani.

V torek molitev za bolnike.

V sredo molitev za blagoslov dela v stolnici.

V četrtek molitev za nove duhovne poklice. Začetek božične osemdnevnice.

V petek prilika za sveto spoved v terminih okrog svete maše. Ob 18.30 rožni venec, po večerni sveti maši molitev sedmih očenašev. Ob 20.00 molitev z mladimi po zoomu.

V soboto ob 20.00 srečanje za katehumene ob 20.00 po zoomu.

Na četrto adventno nedeljo zasebne svete maše ob 7.00 8.00, 10.00, 19.00. Sveto obhajilo posamično pred in po sveti maši. Naslednji teden bodimo še posebno naravnani na dobrodelnost.

Sredi tedna bodo začeli postavljati orgle na novi kor. Kljub težkim razmeram hvala za vsak vaš dar.

Na polici ob vhodu v stolnico so adventni koledarji za otroke in Marijanski koledarji.

Prilika za sveto spoved ob terminih za svete maše, ob 8.30 in 18.30 od petka naprej.

Dobrodošla vsaka pomoč za čiščenje cerkve.