Ta nedelja je zadnja v cerkvenem letu in praznik Kristusa Kralja vesoljstva. Pri sveti maši ob 10.00 sprejem birmancev. Ob 19.00 tretji koncert, tokrat sodelujejo Akademski pevski zbor Univerze na Primorskem, Mirko Butkovič, orgle, dirigent Ambrož Čopi in Dekliški pevski zbor Akademije za glasbo Univerze v Ljubljani, Mario Perestegi,  orgle, Jelena Pejić, violina, dirigent Marko Vatovec.

V ponedeljek, na god sv. Cecilije, se bomo s pevci zahvalili za dar novih orgel in molili za zvestobo ter nove pevce in organiste. Naj nas usliši zavetnica glasbe.

V torek, na god sv. Klemena, ob 17.30 češčenje Najsvetejšega in molitev za bolnike.

V sredo, na god sv. Vietnamskih mučencev, molitev za dokončanje del.

V četrtek, na god. sv. Katarine Aleksandrijske, zavetnice Kampela, ob 17.30 v stolnici molitev za duhovne poklice, nato sveta maša.

V petek sveta spoved ob 8.40 in 17.40. Molitev pred križem. Pevske vaje za župnijski zbor. Vabljeni novi pevci.

Na prvo adventno nedeljo in nedeljo Karitas darovi namenjeni ubogim.  Začnimo novo poglavje v svoje življenju.

Bodimo odgovorni, da ne bi prenašali virusa. Molimo za bolnike!

Za koncert v nedeljo je omejeno število brezplačnih vstopnic. Za to se je treba prijaviti preko spletne strani orglekoper.si, el.naslova: info@orglekoper.si ali SMS sporočilom na tel. 040 395 925 (ime in priimek, število vstopnic).