Avtor: zukpstolnica Objavljeno: 10. 09. 2022

V ponedeljek, na god Marijinega imena, ob 18.30 molitev za družine.

V torek, na god Janeza Zlatoustega, ob 18.30 molitev za bolnike.

V sredo, na praznik povišanja Svetega Križa, ob 18.30 molitev za novega škofa. Ob 19.45 srečanje za starše birmancev.

V četrtek, na god Žalostne Matere Božje, ob 18.30 molitev za starše, ki so izgubili otroke v prometnih nesrečah.

V petek, na god sv. Kornelija in Ciprijana, sveta spoved ob 8.40 in 18.40.  Ob 18.30 molitev za konec vojne in epidemije.  Po večerni sveti maši srečanje za mlade.

V soboto romanje mladih v Stično. Prijava v župnijskem domu.

V nedeljo ob 20.00 koncert francoskega organista Baptiste-Florian Marle-Ouvrarda, titularnega organista na velikih orglah v cerkvi Saint Eustache v Parizu. Njegov predhodnik je bil Jean Guillou, snovalec naših orgel

Prostor za otroke v cerkvi je spredaj na desni strani. Starši in kateheti jih spremljajte.

Vabljeni novi pevci in organisti. Prav tako vabimo bralce Božje besede in druge sodelavce.

Molimo za mir v Ukrajini in za Rusijo!