Avtor: zukpstolnica Objavljeno: 5. 10. 2022

Oktober je mesec molitve rožnega venca. Vključimo to molitev v svoje dneve in jih posvetimo, zlasti v družinah in v cerkvi pol ure pred sveto mašo. Ta molitev odganja zlo in spreminja ljudi ter družbo.

To nedeljo ob 17.00 sveta maša v Bošamarinu. Ob 20.00 drugi koncert orgelskega festivala Koper 2022. Igra priznani italijanski organist: Luca Scandali. Angelom varuhom se zahvalimo za skrb in varstvo.

V ponedeljek ob 18.30 molitev za družine.

V torek, na god sv. Frančiška Asiškega, ob 18.30 molitev za bolnike.

V sredo, na god sv. Favstine Kowalske, ob 18.30 molitev za novega škofa.

V četrtek, na god sv. Bruna, ob 18.30 molitev za nove duhovne poklice.

Na prvi petek in na god Rožnovenske Matere Božje ter sv. Justine sveta spoved ob 7.00, 8.30 in 18.40.  Ob 18.30 molitev za konec vojne in epidemije. Po večerni sveti maši srečanje za mlade. Vabljeni na pot devetih prvih petkov!

To soboto v stolnici dan slovenskih cerkvenih glasbenikov. Sodelovanje pri sveti maši ob 9.00, koncert Ščekovih pesmi ob 14.00. Ob 20.00 katehumenat .

V soboto tudi srečanje slovenskih, hrvaških in madžarskih vernikov v Belticih. Prijave pri župniku Ervinu pri Svetem Marku.

Molimo za mir v Ukrajini in za Rusijo!