Avtor: zukpstolnica Objavljeno: 12. 11. 2022

V nedeljo svetovni dan ubogih in začetek tedna zaporov. Spomnimo se teh ljudi in jim bodimo blizu z mislijo, molitvijo in konkretno pomočjo.

V ponedeljek , na god sv. Nikola Tavelića, ob 17.30 molitev za družine.

V torek , na god sv. Alberta in sv. Leopolda, molitev za bolnike ob 17.30. Ob 18.45 seja Župnijskega pastoralnega sveta.

V sredo ob 17.30 molitev za novega škofa.

V četrtek, na god sv. Elizabete Ogrske, ob 17.30 molitev za nove duhovne poklice.

V petek, na spomin posvetitve bazilik sv. Petra in Pavla, sveta spoved ob 8.40, 17.40. Ob 17.30 molitev za konec vojne. Srečanje mladih

V soboto, na god sv. Matilde, svete maše ob 9.00 in 18.00. Katehumenat ob 19.00. Ob 19.00: Koncert v stolnici:  Händlov oratorij: Mesija. Komorni zbor Megaron, Baročni orkester in solisti, dirigent Gary Garden iz Švedske.

V nedeljo, na praznik Kristusa Kralja vesolja, zaključek cerkvenega leta.

Šolski otroci naj v stolnici pridejo spredaj, kjer so bili nekdaj pevci. Spremljajte jih starši in kateheti.

Postavljamo novo ozvočenje v stolnici. Hvala za vsak dar.

Molimo za mir v Ukrajini in za Rusijo!